Військовий шпиталь в Харкові потребує допомоги 

Понеділок, 4 лютого 2019, 09:15
Волонтери, які допомагають військовим, розповіли про нагальні потреби.
Військовий шпиталь в Харкові потребує допомоги 

У Військовому шпиталі потрібні пляшки води з поїлками для реанімації, питна вода, газована та негазована, солодкі напої, соки, одноразові стакани, кава, чай, солодощі, миючі засоби, пакети для сміття, пральний порошок (краще гель або капсули), туалетний папір, рушники для ванни, рушники паперові.  

Це все можна принести до самого шпиталю, який знаходиться за адресою: вул. Культури 5, вхід через КПП. Слід запитати «Кімнату волонтерів» - і їх покличуть.        

Що стосується Центру Соціально-Психологічної Реабілітації Воїнів АТО, Членів їх родин, родин загиблих, зниклих безвісті та волонтерів, то тут потрібен пилосмок (б/у, у робочому стані, 3 шт.), постільна білизна, рушники, кавоварки або крапельні (скляні) або кавомашина (можна б\у), подушки (70х70, 80х80, 50х70 розміру, не з пір’я), Т2 коробочки (20 штук), дивани, ліжка (не пансерні), телевізори.   

На сьогоднішній день військові отримують лікування в таких закладах Харкова,  4-та лікарня невідкладної допомоги, Військовий шпиталь, Інститут протезування, Госпіталь ВОВ, Центр Соціально-Психологічної Реабілітації Воїнів АТО, Членів їх родин, родин загиблих, зниклих безвісті та волонтерів.

comments powered by HyperComments