До УЄФА передані всі необхідні документи для проведення Суперкубку УЄФА в Харкові – ФФУ

Субота, 2 березня 2019, 10:24
У ФФУ подякували усім учасникам процесу та особисто губернатору Харківської області Юлії Світличній за злагодженість дій.
До УЄФА передані всі необхідні документи для проведення Суперкубку УЄФА в Харкові – ФФУ

По це повідомлено на на офіційному порталі Федерації футболу України.

Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті ФФУ. За інформацією першого віце-президента ФФУ Вадима Костюченка, Федерація футболу України вчасно отримала та передала до УЄФА всі необхідні матеріали для оформлення заявки на проведення матчу за Суперкубок УЄФА 2021 року в Харкові. Мова, зокрема, йде про гарантії щодо реалізації цього проекту, які надала Харківська обласна державна адміністрація під керівництвом Юлії Світличної, органи місцевого самоврядування, адміністрація аеропорту «Харків» та керівництво КП «ОСК «Металіст». 

Вадим Костюченко подякував усім учасникам процесу та особисто голові ХОДА Юлії Світличній «за злагодженість дій, підготовлені документи та надані УЄФА гарантії того, що регіон готовий докласти необхідних зусиль для організації футбольного свята найвищого рівня, яким, безумовно, був у 2018 році фінал Ліги чемпіонів УЄФА в Києві».

Керівник департаменту з підготовки та проведення в Україні фіналу Ліги чемпіонів у 2018 році Андрій Бондаренко, у свою чергу, відзначив: «Усі документи та гарантії підготовлені та оформлені належним чином. Немає жодних сумнівів, що Харків зможе організувати фінал Суперкубку на рівні з фіналом Ліги чемпіонів УЄФА в Києві минулого року, за що ФФУ та всі учасники оргкомітету отримали найвищі оцінки».

Нагадаємо, УЄФА прийняла заявку Харківської області на проведення Суперкубку в 2021 році. Заявки на проведення Суперкубку УЄФА – 2021 у встановлений термін (до 15 лютого) поряд із харківським стадіоном «Металіст» подали мінський «Динамо», «Віндзор Парк» у Белфасті (Північна Ірландія) та «Олімпійський» у Гельсінкі (Фінляндія). Виконком УЄФА визначить приймаючі міста 29 травня цього року. Додатково заявки не прийматимуть. Обиратимуть між існуючими претендентами.

Нагадаємо, 1 листопада Харківська облдержадміністрація та Федерація футболу України оприлюднили спільну заяву щодо проведення в Харкові матчу за Суперкубок УЄФА.

Відзначимо, що лише два роки тому спільними зусиллями Федерації футболу України та керівництва Харківської області після тривалої вимушеної перерви до Харкова вдалося повернути великий футбол. У жовтні 2016 року УЄФА відкрила Харків для міжнародних матчів і вже в листопаді на стадіоні «Металіст» проходитиме гра національних збірних України та Сербії.

Харківській стадіон вже традиційно стала фартовим для української збірної. Збірна України здобула перемогу з рахунком 1:0 та зайняла перше місце у своїй групі. Після великого футболу, який відбувся 2016 року, Харківська область переконливо збільшує кількість та рівень матчів, які проходять на стадіоні «Металіст».  

Матч Ліги націй — це вже третя гра української збірної, яка проходила в Харкові. До цього тут провели товариський матч зі сербською збірною, а згодом – матч кваліфікації до Чемпіонату світу з турецькою. Також в Харківські області пройшли матчі групового раунду Ліги чемпіонів, ігри української Прем’єр-ліги та Першої ліги Чемпіонату України з футболу за участю ФК «Металіст 1925».

comments powered by HyperComments