Оновленню обладнання в Обласній дитячій лікарні приділяється особлива увага – Світлична

Середа, 20 березня 2019, 16:22
Губернатор Харківщини 20 березня відвідала головний обласний медичний заклад, де щорічно надають допомогу 120 тисячам маленьких пацієнтів.
Оновленню обладнання в Обласній дитячій лікарні приділяється особлива увага – Світлична

Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, Юлія Світлична поспілкувалася з колективом закладу та його керівництвом, а також ознайомилася з результатами проведених ремонтних робіт і новим обладнанням, що було закуплене для лікарні коштом обласного бюджету. Серед оновлень лікарні - відремонтований рентген-кабінет із сучасним обладнанням.

«Новий рентген-апарат просто чудовий, - поділилася головний лікар ОДКЛ № 1 Оксана Піонтковська. - Він відповідає всім сучасним вимогам – у першу чергу, вимогам безпеки. При проведенні цифрового дослідження дозове навантаження на дітей значно менше, ніж при проведенні класичної рентгенографії - в середньому зменшення в 4 рази, що особливо важливо в педіатрії. Трубка обертається на 360 градусів, це дозволяє проводити дослідження діткам у вимушеному положенні - на візках, реанімаційним хворим. Є підставка для новонароджених. Ми просто щасливі. Ми шалено вдячні облдержадміністрації та Юлії Олександрівні за те, що щороку оновлюємо нашу матеріально-технічну базу сучасним цифровим обладнанням».

Юлія Світлична зазначила, що щорічно обласна дитяча лікарня №1 приймає близько 120 тисяч пацієнтів - не тільки з Харківської області, а й із зони ООС. Тому розвитку цієї установи й оновленню обладнання в ній приділяється особлива увага.

«Ремонт медичних установ є пріоритетним завданням розвитку Харківської області. Ми продовжимо ремонтувати установи та паралельно оснащувати їх якісним, сучасним обладнанням, - запевнила Юлія Світлична. - На 2019 рік ми запланували ремонти 73 медичних об'єктів по всій області - і часткові, й капітальні роботи. Також продовжимо закуповувати нове обладнання».

Нагадаємо, 20 березня Юлія Світлична разом із представниками громадських організацій ліквідаторів аварії на ЧАЕС ознайомилася з результатами проведених ремонтних робіт у Харківському обласному диспансері радіаційного захисту населення. Губернатор  повідомила, що роботи в лікарні для чорнобильців продовжаться. Фінансування з обласного бюджету вже виділено. Також триває робота щодо залучення коштів міжнародних організацій.

 

comments powered by HyperComments