Депутати підтримали пропозицію Світличної по виділенню коштів на ремонт та обладнання шкіл регіону

Четвер, 30 травня 2019, 12:41
Для шкіл Харківської області закуплять нові автобуси, меблі та комп’ютери.

Необхідне фінансування розподілили під час сесії Харківської обласної ради.

Коштом державної субвенції планується придбання шкільних автобусів, персональних комп’ютерів, послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти.

Кошти також виділені на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів, придбання спеціалізованого автобуса для перевезення спортсменів Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту.

Для реалізації концепції Нової української школи до 5 закладів загальної середньої освіти, що увійшли до Лозівської ОТГ, закуплять дидактичні матеріали, музичні інструменти, сучасні меблі та комп’ютерне обладнання для початкових класів. Також кошти спрямують на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для Граківського навчально-виховного комплексу Чугуївського району.

Також було виділено кошти на ремонт спортзали Слатинського ліцею. За останні роки в навчальному закладі відбувся капітальний ремонт малої спортивної зали та вхідної групи, оновлення обладнання в їдальні. Також встановили сучасне обладнання та меблі в кабінеті фізики, а в дошкільному підрозділі відкрили додаткову групу. Триває утеплення будівлі закладу. Заплановано облаштувати ресурсну кімнату.

Нагадаємо,  під час свого робочого візиту до Дергачівського району губернатор Харківськох області Юлія Світлична побувала у Слатинському ліцеї. Вона привітала випускників та познайомилася з ходом ремонтних робіт. Також керівниця області повідомила про подальші плани робіт, які будуть проходити в ліцеї.

 

comments powered by HyperComments