Додаткові проекти «Енергії світла» реалізують у 3 районах, 3 містах та 3 ОТГ Харківщини - ХОДА

Неділя, 2 червня 2019, 13:51
Фінансування на реалізацію програми, що ініційована головою ХОДА Юлією Світличною, виділили під час сесії обласної ради 30 травня.
Додаткові проекти «Енергії світла» реалізують у 3 районах, 3 містах та 3 ОТГ Харківщини - ХОДА

«Довиділення коштів дасть можливість ввести в експлуатацію об’єкти з вуличного освітлення у Вовчанському, Дергачівському, Красноградському районах, Малоданилівській, Циркунівській та Золочівській об’єднаних територіальних громадах та в містах Балаклія, Куп’янськ і Люботин», - повідомили в Департаменті ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА.

За інформацією департаменту, цього року в рамках обласної програми «Енергія світла» в регіоні вже встановлено 1933 світильники (53,4% від запланованої кількості). Роботи завершено у містах Балаклія, Валки, Краснокутськ, Барвінкове, Дергачі, Чугуїв, Куп’янськ, у населених пунктах Харківського району та с. Подвірки Дергачівського району, смт Ківшарівка, смт Сахновщина та Малоданилівській об’єднаній територіальній громаді.

Нагадаємо, програма «Енергія світла» розрахована до 2021 року. У її рамках передбачається реконструкція та будівництво мереж освітлення в населених пунктах, а також освітлення вхідних груп під’їздів багатоквартирних житлових будинків.

Нагадаємо також, що у Липцях під час робочої поїздки до Харківського району губернатор області Юлія Світлична пообіцяла мешканцям селища комплексний підхід до вирішення питання освітлення. Будуть встановлені прилади не тільки на вулицях, а й у місцях відпочинку, біля соціальних об’єктів, на вхідних групах будинків.

comments powered by HyperComments