Харківський теракт: Підозрювані оскаржили арешт

Середа, 24 липня 2019, 09:15
Справа по теракту біля Палацу спорту все ще не закрита.
Харківський теракт: Підозрювані оскаржили арешт

Було відкрито провадження за апеляційною скаргою обвинувачених у справі про терористичний акт біля Палацу Спорту в Харкові, передає Дозор. Неделя.

«Харківський апеляційний суд відкрив апеляційне провадження за апеляційними скаргами обвинувачених Сергія Башликова, Віктора Тетюцького і його захисника – адвоката Дмитра Тихоненкова на ухвалу суду першої інстанції про відмову змінити запобіжні заходи.

Також апеляційний суд відкрив провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого Віктора Тетюцького на ухвалу районного суду про відмову в роз’ясненні судового рішення», - сказано в повідомленні.

Довідка: 22, лютого 2015 року поблизу Палацу спорту в Харкові під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції гідності стався вибух.

В результаті теракту загинули 4 людини - відомий активіст Євромайдану Ігор Толмачов, 15-річний Данило Дідик, 18-річний Микола Мельничук та підполковник міліції Вадим Рибальченко.

Прокуратурою було порушено кримінальну справу за ст.258 Кримінального кодексу України (теракт). Розслідування доручено СБУ за підслідністю.

26 лютого 2015 року в рамках антитерористичних заходів співробітниками Служби безпеки України затримано трьох жителів області по підозрі в здійсненні теракту 22 лютого.

Всім трьом оголошено підозру за ч.3 ст.258 (терористичний акт) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України. 22 квітня 2015 року обвинувальний акт був направлений до Фрунзенського райсуду Харкова.

comments powered by HyperComments