Співробітництво Харківської області та посольства США починається з губернатора, - директор відділ посольства США

Вівторок, 13 серпня 2019, 13:27
Юлія Світлична провела зустріч з директоркою відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.
Співробітництво Харківської області та посольства США починається з губернатора, - директор відділ посольства США

Голова ХОДА та разом зі Стефані Холмс обговорили сумісні проекти Харківської області та США, які мають відношення до сфер безпеки та охорони порядку, а також до антикорупційної діяльності. Зокрема, Світлична висловила подяку Стефані Холмс за підтримку Харківської області з боку США та американського посольства.

За її словами, разом з американським консульством Харківщині вдалося реалізувати низку значимих та амбітних проектів, в тому числі й унікальних. Є проекти, направлені на боротьбу з корупцією, на фінансування мінігрантів задля розвитку малого та середнього підприємництва Харківської області, на підтримку агропромислової сфери та науки.

Як зазначила Світлична, не так давно відбулося відкриття бізнес-інкубатора, який комерціалізує ідеї мешканців Харкова. Завдяки підтримці США харківський регіон один із перших в Україні ефективно запровадив систему «Прозоро». У цілому ефективність складає біля 10 % від фінансування об’єктів, а допорогові закупівлі демонструють 6 % економі».

Світлична також зазначила, що завдяки підтримці США збудували та відкрили найбільший в Україні Регіональний центр адміністративних та соціальних послуг. Зараз його послугами користуються тисячі людей. В свою чергу директорка відділу з правоохоронних питань посольства Стефані Холмс розповіла, що саме на Харківщині є їх найкращі партнери, особливо – у правоохоронній сфері.

«Я думаю, що це розпочинається з губернатора – з підтримки та співпраці з губернатором – зазначила вона, – також ми маємо на увазі керівництво Головного управління Національної поліції, КОРДу, патрульної поліції та інших наших партнерів у Харкові.

Під час співпраці була приділена увага питанням співпраці та реалізації проектів у сфері безпеки, був обговорений хід реформ у правоохоронних органах, робота патрульної поліції та запуск проекту «Поліцейський офіцер громади». Як зазначила голова ХОДА, увага була приділена тим проектам, які будуть розширювати та запроваджувати. Вона висловила сподівання, що співпраця покаже реальні результати. Стефані Холмс додала, що харківські партнери можуть і надалі розраховувати на їх підтримку та розширення співробітництва.

Нагадаємо, що 12 серпня під керівництвом Юлії Світличної пройшло засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва. На засіданні постійної комісії облради були розглянуті зміни, які запропонували внести до Програми економічного та соціального розвитку Харківської області та обласного бюджету – 2019.

comments powered by HyperComments