Мешканці двох районів Харкова на добу залишаться без води

Середа, 28 серпня 2019, 15:24
У частині Київського і Шевченківського районів добу не буде води.
Мешканці двох районів Харкова на добу залишаться без води

Водопостачання частини Київського і Шевченківського районів припинять з 8:00 29 серпня до 12:00 30 серпня. Як передах КП «Харківводоканал», в цей час буде проходити підготовка водопровідних мереж до осінньо-зимового періоду.

Так, водопостачання відключать в частині Київського району, обмеженій Білгородським шосе, територією зоопарку, селищем Жуковським (в тому числі приватним сектором), вул. Чуйковською, вул. Саперною, Журавлівським гідропарком, річкою Харків, вул. Ісаєвською, вул. Астраханською, вул. Омською, вул. Кантемира, територією заводу «ФЕД».

Також водопостачання припиниться в частині Шевченківського району, обмеженій річкою Лопань, Окружною дорогою до селища П'ятихатки, територією Лісопарку, Білгородським шосе, територією парку ім. Горького, вул. Отакара Яроша, вул. Клочківською, вул. Феодосійською, вул. Семена Кузнеця, вул. Полярною, вул. Джанкойською, 1-м в'їздом Дорошенківським.

Список усіх адрес можна подивитися тут.


Нагадаємо, що сьогодні в Харкові на пошкодженому шляхопроводі зміцнять конструкції. Фахівці кількох проектних організацій обстежують шляхопровід. Як розповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець, зараз там закінчують поглиблене обстеження моста та готуються до проведення заходів зі зміцнення решти споруди.
 
 
 
 

 

comments powered by HyperComments