Восени Харківщина відправить в армію 1,3 тисячі призовників

Вівторок, 24 вересня 2019, 14:31
Призовна кампанія триватиме три місяці – з жовтня по грудень.
Восени Харківщина відправить в армію 1,3 тисячі призовників

Про організацію та проведення на Харківщині призовної кампанії «Осінь – 2019» розповіли у ході брифінгу 24 вересня директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОДА Олексій Максимов та військовий комісар Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін.

Олексій Максимов зазначив, що в кожному районі та місті відповідно до нормативних розрахунків утворено призовні комісії, які успішно відпрацювали призов навесні 2019 року.

«Нагадаю, до військових частин Збройних сил України та інших військових формувань була відправлена 1261 особа, що складає 100% від планового завдання призову громадян на строкову військову службу, - сказав Олексій Максимов. – Комісії працюють і зараз у підготовчому періоді. На завтра заплановано проведення інструктивно-методичних занять з головами та членами призовних комісій».

Директор департаменту зазначив, що плановий показник на осінь складає 1300 призовників з невеликим резервом.

Військовий комісар Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін зауважив, що кожен військовозобов’язаний після початку призову повинен у 10-денний термін прибути до військового комісаріату, навіть якщо не отримав повістки за місцем проживання, навчання чи роботи.

«Строк проходження служби для осіб, які мають вищу освіту, – 12 місяців, для осіб без вищої освіти - 18 місяців», - нагадав Юрій Калгушкін.

Він також наголосив, що до виконання завдань у зоні проведення ООС призовники не залучаються. Також за ними зберігається робоче місце й середня заробітна платня в разі, якщо вони офіційно працевлаштовані.

comments powered by HyperComments