Екс-заступника голови ХОДА взяли під частковий домашній арешт

П'ятниця, 1 листопада 2019, 13:07
Запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту обрав Київський районний суд Харкова.
Екс-заступника голови ХОДА взяли під частковий домашній арешт

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», в якості запобіжного заходу прокуратура просила цілодобовий домашній арешт, але проти цього заперечували Шахненко та його адвокат.

«Застосувати до Шахненко Євгену Дем'яновича запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а саме заборонити підозрюваному залишати житло в період з 22 до 6 години», - заявила суддя Світлана Муратова.

Запобіжний захід діятиме до 26 грудня. У коментарі журналістам Шахненко сказав, що не подаватиме апеляцію на рішення слідчого судді. «Підкорятимуся рішенню суду», - сказав він.

26 жовтня 2019 року прокуратура оголосила Шахненку про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 267 Кримінального кодексу України). За даними досудового слідства, в 2014-2015 роках підозрюваний, який тоді обіймав посаду директора департаменту обладміністрації, погодив проектно-кошторисну документацію та прийняв виконані роботи з реконструкції Малоданилівських очисних споруд, хоча поставлене фірмою-підрядником обладнання не відповідало технічним стандартам. Збиток, завданий унаслідок державі, за даними слідства, становить понад 7 млн грн.

У січні 2017 року прес-служба Генеральної прокуратури України повідомила, що харківські правоохоронці викрили групу в складі чотирьох людей, які протягом 2014-2016 років шляхом зловживання службовим становищем та підробкою офіційних документів заволоділи коштами державного та обласного бюджетів загальною сумою 18 млн грн, виділених на закупівлю устаткування і виконання робіт із реконструкції очисних споруд каналізації Малоданилівської селищної ради. Усім чотирьом було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, і до них застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави розміром від 206 до 400 тис. грн.

Євген Шахненко був призначений на посаду заступника голови ХОДА 24 лютого 2015. Звільнений 6 червня 2019. Раніше 12.2011 – 02.2015 роки був начальником управління капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації (з 17.05.2013 перейменовано в Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, директор Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.

Фото Харківський антикорупційний центр

comments powered by HyperComments