На святого Миколая в Харкові відкрили ще одну ялинку (ФОТО)
П'ятниця, 20 грудня 2019, 13:04
Свою ялинку на Привокзальній площі 19 грудня відкрили харківські залізничники.
Як повідомляє прес-центр «Південної залізниці», 18-метрове новорічне дерево сформовано з живих ялинок, що виросли в Зміївському лісгоспі.
«Вокзальна» ялинка прикрашена іграшками та світлодіодними гірляндами. Також на площі встановили льодовий фонтан та маленький потяг.






Нагадаємо, 19 грудня було відкрито і головну ялинку Харкова на площі Свободи.
Нагадаємо також, що у День святого Миколая ретропоїзд Південної залізниці здійснив святковий рейс.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments