Посадовця ДФС та посередника затримано на хабарі (ФОТО, ВІДЕО)

Четвер, 23 січня 2020, 15:48
Прокуратурою Харківської області спільно із слідчими ТУ ДБР, розташованому у м. Полтава, під оперативним супроводом ГУ БКОЗ СБУ викрито та затримано одного з керівників управління ГУ ДФС у Полтавській області та посередника на отриманні неправомірної вигоди.
Посадовця ДФС та посередника затримано на хабарі (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомив прокурор області Олександр Фільчаков, досудовим розслідуванням встановлено, що  у  грудні цього року у приміщеннях харківського підприємця, який займається оптовою торгівлею  та транспортними перевезеннями із-за кордону, проведено обшук слідчим ГУ ДФС України. Під час обшуку  вилучено 18 тис. доларів та товар вартістю приблизно 10 тис. доларів.

Посадовець, за ініциативою якого проводився обшук, запропонував «вирішити питання» щодо повернення вилученого майна, закриття кримінального провадження та надав контакт адвоката, який буде займатися цим питанням.

У подальшому, через невстановлені обставини, контактувати сказали не з адвокатом, а з одним із керівників управлінь ГУ ДФС у Полтавській області. У ході перемовин сума неправомірної вигоди зменшилася зі 150 тис. доларів до 85 тис. доларів. Гроші треба було передати особі, яка працює водієм в одному з приватних підприємств.

Після передачі коштів водія затримано в порядку ст. 208 КПК України. Після цього проведено обшуки на робочому місці одного з керівників управлінь ГУ ДФС України в Полтавській області.

Нагадаємо, 21 січня територіальним управлінням ДБР у м. Полтава під оперативним супроводом Харківського управління ДВБ НП України та процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області виявлено факт одержання неправомірної вигоди підполковником, старшим оперуповноваженим відділу кримінальної поліції Київського ВП ГУ НП в Харківській області.

17 січня слідчими Державного бюро розслідувань спільно з Генеральною інспекцією Офісу Генерального прокурора при отриманні неправомірної вигоди викрито одного з прокурорів Харківської місцевої прокуратури.

Нагадаємо також, що на початку грудня харківський правоохоронець був затриманий «на гарячому» під час отримання 75 тисяч гривень. Правоохоронець вимагав у обвинуваченого 6 тисяч доларів. За ці гроші поліцейський обіцяв не притягувати харків’янина до кримінальної відповідальності.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

comments powered by HyperComments