Харків отримає у лютому всі необхідні обсяги газу для опалення - ХТМ

Неділя, 2 лютого 2020, 12:21
Генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв розповів, як підприємство планує розплатитися за газ.
Харків отримає у лютому всі необхідні обсяги газу для опалення - ХТМ

Як повідомляє прес-служба міськради, він прокоментував заяву НАК «Нафтогаз України» про те, що з 1 лютого може припинитися постачання природного газу 18 підприємствам теплокомуненерго в 16 населених пунктах, в тому числі у Харкові, через їхню заборгованість за газ.

«Щоб отримати обсяги газу, нам необхідно платити 4 млн грн на місяць. Якщо ця сума проходить, то наступного місяця «Нафтогаз» зобов'язаний надати нам цей газ. Станом на вчорашній день, ми заплатили 3 млн грн, тобто не вистачало 1 млн. А «Нафтогаз» нагадав публічно всім підприємствам, у яких є борги, що їх необхідно погасити. Сьогодні ми заплатимо мільйон, який залишився, і з 1 лютого повинні отримати необхідні обсяги газу. Харків'янам не варто переживати, просто «Нафтогаз» хоче отримати гроші якнайшвидше. Але закон говорить, що оплату можна провести до кінця місяця, і це буде зроблено», - зазначив Сергій Андрєєв.

comments powered by HyperComments