Незаконні дії проти радниці голови ХОДА: на прокурорів Харківської області відкрито другу кримінальну справу

Четвер, 13 лютого 2020, 13:11
Регіональним відділенням ДБР проводиться досудове слідство та слідчі дії за фактом перевищення своїх службових повноважень працівниками Національної поліції та прокурорами Харківської області.
Незаконні дії проти радниці голови ХОДА: на прокурорів Харківської області відкрито другу кримінальну справу

Друге кримінальне провадження відкрито Державним бюро розслідувань за ч.1 ст.365 КК України. 28 січня 2020 року відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Дії, передбачені ст.365 караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, перше кримінальне провадження, як вже повідомлялося раніше, за ч. 1 ст.372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності слідчим, прокурором чи іншою уповноваженою на те законом особою) та ч.2 ст.387 (розголошення даних досудового слідства або дізнання, вчинене суддею, прокурором, слідчим, працівником органу дізнання, оперативно-розшукового органу незалежно від того, чи брала ця особа безпосередньо участь у досудовому слідстві чи дізнанні, якщо розголошені дані ганьблять людину, принижують її честь і гідність) було відкрито ще на початку грудня минулого року.  

comments powered by HyperComments