На Харківщині люди обурені і засмучені через те, що не розуміють, що буде з їх землею – депутат облради

Понеділок, 24 лютого 2020, 13:21
Жителі Харківської області обурені неповагою влади до їх думок щодо ринку землі.
На Харківщині люди обурені і засмучені через те, що не розуміють, що буде з їх землею – депутат облради

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала депутат облради Юлія Світлична після спілкування з мешканцями Зачепилівського та Сахновщинського районів.

«Люди обурені і засмучені. Вони не розуміють, що хочуть зробити з їх землею і не розуміють, чому їх думки ніхто не питає. Повністю на боці людей. Значення землі для українського народу важко переоцінити, тому і вирішувати це питання без думки людей неможливо», - написала вона.

Нагадаємо, 11 листопада селяни з чотирьох районів Харківської області долучились до всеукраїнській акції проти законопроекту №2178-10. Фермери з Чугуївського, Красноградського, Богодухівського і Валківського районів перекрили траси області, вивівши туди сільськогосподарську техніку.

7 листопада на мітинг проти ринку землі під стіни ХОДА разом з фермерами вийшли представники націоналістичних партій Харківщини. На думку активістів, прийнятий поспіхом законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» показує, що уряд не володіє інформацією про глобальні процеси на ринку землі і не усвідомлює всієї серйозності загроз. 

comments powered by HyperComments