Сутички на «Барабашово»: 56 учасникам конфлікту повідомлено про підозру (ФОТО)

Субота, 29 лютого 2020, 10:53
Харківська прокуратура вимагатиме для підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Сутички на «Барабашово»: 56 учасникам конфлікту повідомлено про підозру (ФОТО)

Як повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області, рішення про запобіжний захід прийме Київський райсуд Харкова у найближчий час.

27 лютого на території ТЦ «Барабашово» відбулись масові заворушення за участю представників ТЦ «Барабашово» та осіб, які намагалися вжити заходів щодо демонтажу в’їзної арки до торгівельного центру. Учасники сутички застосували зброю, піротехніку, сльозогінний газ та підпалили в’їзну арку.

Того ж дня за підозрою у вчиненні злочину в порядку ст. 208 КПК України затримано 55 осіб, що брали активну участь у масових заворушеннях. У затриманих вилучено  7 травматичних пістолетів «Stalker», «Retay», «EKOL» «ФОРТ-12 РМ» та набої до них, гумові кийки, понад 50 сльозогінних та газових балончиків, піротехніку та автомобіль. Усім вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.  294 КК України (масові заворушення), до Київського районного суду внесено клопотання про обрання  вказаним особам запобіжних заходів.

Вживаються заходи щодо встановлення всіх осіб з обох сторін конфлікту, які брали активну участь у масових заворушеннях.

28 лютого ще одному учаснику масових заворушень повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.  294 КК України. Найближчим часом Київським районним судом буде вирішено питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також встановлено інших осіб, які брали участь у сутичці. Наразі з’ясовується їхнє місцезнаходження для проведення з ними відповідних слідчих та процесуальних дій.

Нагадаємо, кримінальне провадження за фактом масових заворушень на ТЦ «Барабашово» 27 січня відкрито за ч.1 ст.294 КК України. Якщо суд визнає підозрюваних винними у цьому злочині, їм загрожую вирок від 5 до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо також, що на думку депутата Харківської міськради Ігоря Черняка, будівництво дороги через ТЦ «Барабашово» не вирішить проблеми транспортного сполучення мешканців Салтівки з центром міста.

 

comments powered by HyperComments