СБУ не допустила на агроринок велику партію контрафактних засобів для обробки рослин

Понеділок, 15 червня 2020, 10:12
Служба безпеки України викрила масштабне виготовлення контрафактних засобів захисту рослин та інших видів сільгоспхімії під виглядом торгових марок відомих світових брендів.
СБУ не допустила на агроринок велику партію контрафактних засобів для обробки рослин

Як повідомив керівник прес-служби СБУ у Харківській області Владислав Абдула, оперативники спецслужби встановили, що організували нелегальний бізнес мешканці Харківської області.

Вони, використовуючи сировину китайського виробництва, виробляли контрафактні засоби для боротьби зі шкідниками та хворобами рослин. Продукцію зловмисники планували продавати фермерам по всій території України.

Ділки виготовляли та складували фальсифікат у приватних будинках на Харківщині, а також виробничих приміщеннях у промзонах у Харкові, де було обладнання для фасування та пакування контрафактної продукції

Нагадаємо, на початку червня оперативники СБУ затримали зловмисників в одному з ресторанів Харкова під час одержання завдатку в сумі 150 тисяч доларів США за призначення обох високопосадовців: $100 тисяч за пост губернатора і $50 тисяч ‒ за начальника податкової.

 

comments powered by HyperComments