На Харківщині продовжується падіння промисловості – Держстат

Четвер, 27 серпня 2020, 18:01
Індекс промислової продукції у Харківській області в січні–липні 2020 р. порівняно з відповідним періодом минулого року склав 95,2%.
На Харківщині продовжується падіння промисловості – Держстат

Як повідомили у Головному управлінні статистики у Харківській області інформує, збільшення випуску промислової продукції відбулося на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря - на 31,2%. Разом з тим, на підприємствах переробної промисловості випуск продукції зменшився на 11,0%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6,5%,

Найвагоміше зменшення випуску продукції переробної промисловості зафіксовано у машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 21,2%, у виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення – на 16,6%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 16,5%.

Приріст спостерігався у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 8,9%, виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – на 7,0%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 0,9%.

comments powered by HyperComments