Гроші за оренду довелося повертати через суд
Субота, 7 січня 2017, 18:16
Харківська місцева прокуратура №6 скерувала до господарського суду області позовні заяви щодо відшкодування понад 1,3 млн. грн. заборгованої орендної плати за забудовані землі на території Височанської селищної ради.
![Гроші за оренду довелося повертати через суд](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11266/1126583/thumb-item-523x340-0850.jpg)
Гроші до бюджету не заплатили фірми, котрі у 2013 році взяли у користування дві земельні ділянки загальною площею майже 13 га, що використовуються для спортивно-культурних потреб.
Однак, починаючи з січня 2016 року, товариства перестали сплачувати гроші за оренду. Виникла заборгованість. Прокуратура звернулася до суду з вимогою погасити борги. Частину грошей – 450 тис. грн. - вже повернуто до місцевого бюджету. Одне з рішень суду на ще 200 тис. грн. перебуває на виконанні.
Позов щодо відшкодування 672 тис. грн. за оренду, заборговану за червень-жовтень минулого року, знаходиться на розгляді господарського суду області, поінформували у прес-службі прокуратури Харківської області.
Матеріали за темою:
08 червня 2023
30 травня 2023
03 травня 2023
19 квітня 2023
10 квітня 2023
10 квітня 2023
comments powered by HyperComments