Чиновника засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Четвер, 2 лютого 2017, 14:48
Видавав неправдиві документи, зокрема, свідоцтва про закінчення учбового центру підготовки
Чиновника засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Лозівський міськрайонний суд області підтримав позицію прокуратури та виніс обвинувальний вирок головному спеціалісту відділу технічного нагляду державної інспекції сільського господарства в області. 41-річного державного службовця визнано винним у службовому підробленні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України).

Як розповів керівник Лозівської місцевої прокуратури Олексій Медяник, чиновника засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років. Судовим розслідуванням доведено, що державний службовець складав та видавав неправдиві документи, зокрема свідоцтва про закінчення учбового центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Вартість такої довідки складала 1 тис. 200 грн.

Затримали чоловіка "на гарячому" - під час передачі йому хабара від мешканця м. Лозова за прискорений процес видачі посвідчення тракториста-машиніста та за позитивну здачу екзаменів без  фактичного їх проходження.

Наразі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.
 
Раніше слідчі прокуратури Харківської області спільно з УСБУ в області викрили під час отримання хабара інспектора одного з відділів поліції ГУНП в області.

 

comments powered by HyperComments