Співпраця з ветеранськими організаціями не означає, що там "мої люди" – Мураєв

Неділя, 19 лютого 2017, 18:55
Нардеп стверджую, що він ніколи не наймав ні учасників бойових дій, ні "активістів" для якихось силових акцій
Співпраця з ветеранськими організаціями не означає, що там "мої люди" – Мураєв

Таким чином, на його думку, він не несе відповідальності за чужі дії.

Таку заяву народний депутат України Євген Мураєв зробив у своєму фейсбуці, коментуючи заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо подій у Харкові, пов’язаних зі стріляниною на Олексіївці.

«Я ніколи не наймав ні учасників бойових дій, ні "активістів" для якихось силових акцій. Навпаки, я намагався допомогти молодим чоловікам знайти собі мирне застосування. Як харківський депутат, я співпрацював з однією з ветеранських організацій нашої області. Але це не означає, що там "мої люди" і що я якось можу впливати на їхні вчинки», - написав Мураєв.

До цього міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков  заявив наступне: «МВС не буде терпіти на вулицях жодного альтернативного підрозділу, який присвоює собі право регулювати порядок за допомогою зброї, саморобної шеврони або камуфляжу. Особливо, якщо їм добре платять сумнівні особистості».

Як відзначив харківський волонтер Роман Доник, "судячи з форми одягу, люди явно готувалися і виходили на пряме бойове зіткнення. Тупо був запланований вогневий контакт. Люди в формі влаштували стрілянину, за заявою Ширяєва, працювали на Мураєва. Того самого сепара і регіонала, який розповідає про "громадянську війну". Журналісти відразу прив'язали ситуацію до посту Ширяєва в ФБ і нібито до конфлікту з Семенченком. Журналісти такі журналісти. Так смачніше і можливо грошей по легкому зрубати, відвівши слід від Мураєва. Мураєв ж платить».

Нагадаємо, що 17 лютого о 21-34 на колі тролейбусів на пр. Перемоги, 73 сталася сутичка між представниками ГО «Східний Корпус» і невідомими у камуфляжі. Під час сутички екс-боєць батальйону "Донбас" Олег Черкашин вистрілив в Ігоря Пушкарьова, водія роти "Східного корпусу". Пушкарьов госпіталізований. Поліція назвала хуліганством стрілянину на Олексіївці, у якій задіяні представники "Донбасу" і "Східного корпусу". Пізніше поліція заявила про затримання п’ятьох осіб і додала до справи з хуліганства справу про замах на вбивство та ще одну справу про хуліганство.

На сьогодні загрози життю пораненому бійцю немає, але він перебуває у важкому стані.

comments powered by HyperComments