У Харкові безпідставно нарахували субсидії та допомоги переселенцям з Донбасу

Четвер, 2 березня 2017, 10:31
Матеріали перевірки передані в СБУ і місцеву прокуратуру
У Харкові безпідставно нарахували субсидії та допомоги переселенцям з Донбасу

Порушення, допущені Управлінням праці та соціального захисту населення адміністрації Московського району Харківської міськради, виявили фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби.

За підрахунками аудиторів, виявлені порушення призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 3,06 млн грн.

Зокрема, було безпідставно виплачено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які не надали інформацію про наявність депозитних рахунків, на котрих зберігається коштів більше ніж 10 прожиткових мінімумів. Також безпідставно допомогу отримали переселенці, які змовчали про те, що мають у власності житло, розташоване не в зоні АТО або на лінії зіткнення. Загалом цим особам незаконно виплатили 1,13 млн грн.

Крім того, витрачено 350 тис. грн щомісячної адресної допомоги особам, які фактично проживають за місцем реєстрації на території Донецької та Луганської областей.

Також внаслідок призначення субсидій мешканцям Московського району м. Харкова, які не сплачували за фактично спожиті послуги з теплопостачання, Управлінням праці та соціального захисту населення проведено розрахунки з КП «Харківські теплові мережі» за рахунок коштів субвенції в завищених розмірах, чим місцевому бюджету завдано збитків на суму 1,55 млн грн.

Керівнику Управління праці та соціального захисту населення спрямовано вимогу про вжиття заходів щодо усунення порушень.

Матеріали ревізії спрямовано до Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Харківській області, про результати ревізії проінформовано Харківську місцеву прокуратуру № 4.

Нагадаємо, що  у Харкові судитимуть фальшиву «переселенку». Родом з м. Краматорська Донецької області, ще у 2010 році переїхала до Харкова. Проте місце реєстрації не змінила

comments powered by HyperComments