Окреме спасибі голові Харківської області Юлії Світличній за підтримку та особисті привітання - Олександр Гвоздик

Понеділок, 19 березня 2018, 08:44
Харківський боксер, який став володарем титулу тимчасового чемпіона світу WBC, записав звернення до своїх уболівальників.
Окреме спасибі голові Харківської області Юлії Світличній за підтримку та особисті привітання - Олександр Гвоздик

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

«Хотів би подякувати всім харківським патріотам, всім українцям, усім людям, які за мене вболівають і підтримують, - сказав Олександр Гвоздик. - Окреме спасибі голові Харківської області Юлії Світличній за підтримку та особисті привітання. Це завжди дуже приємно, коли люди такого рангу цікавляться боксом і спортом. Думаю, що бій вийшов не так, як я це планував, і, може бути, не так, як ви очікували, але бій тим і хороший, що показує, як багато роботи ще потрібно зробити перед відповідальними викликами. Думаю, я зроблю відповідні висновки, й попереду буде ще багато перемог».

Нагадаємо, 18 березня в непростому 12-раундовому бою Олександр Гвоздик переміг француза Мехді Амара. Наш земляк зберіг за собою звання непереможного бійця в категорії до 79,4 кг. На рахунку Гвоздика вже 15 перемог, з яких 12 нокаутом. Титул тимчасового чемпіона світу WBC дає Олександру право бути одним з перших у черзі на чемпіонський поєдинок з канадцем Адонісом Стівенсоном, який у даний момент володіє поясом WBC.

comments powered by HyperComments