Харківський спортсмен став кращим на змаганнях з велоспорту

Четвер, 10 травня 2018, 16:23
У Чехії відбувся традиційний рейтинговий турнір другої категорії з велоспорту на треку GP Czech Cycling Federation, перше місце на якому посів харківський спортсмен.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Андрій Винокуров переміг у чоловічому спринті. У фіналі він обігнав чеського спортсмена Мартіна Чечмана. Ця перемога, крім золотої медалі, принесла Винокурову 100 рейтингових очок.

У ще одній дисципліні, кейрині, він посів сьоме місце.

Нагадаємо, спортсмени з Харківщини продемонстрували гарні результати в столиці Чилі місті Сантьяго на четвертому етапі Кубку світу з велоспорту на треку.

А у жовтні Андрій Винокуров показав непоганий результат на чемпіонаті Європи. Тоді він отримав "бронзу" у дисципліні «кейрін». Ще в одній дисципліні – спринті, Винокуров, підопічний Заслуженого тренера України Олени Голубєвої, зупинився в кроці від п’єдесталу, посівши четверте місце.

Також ми писали, що харків’яни вибороли 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медаль на першому етапі змагань з велоспорту на шосе в парних перегонах на час і критеріум серед юнаків та молодших юнаків.