Харківські борці завоювали срібну та бронзову медалі на Кубку Європи

Четвер, 16 серпня 2018, 16:04
11 та 12 серпня в румунському місті Клуж-Напока відбувся Кубок Європи з дзюдо серед юніорів, на якому харківські борці завоювали срібну та бронзову медалі.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Євген Вегера виборов "срібло". Він змагався в ваговій категорії до 100 кг.  На шляху до фіналу він здолав суперника з Румунії, а також свого співвітчизника Аслана Куразова із Запоріжжя, але в двобої за «золото» поступився борцю з Грузії Заурі Кенчадзе.

Владислава Нецвіт у ваговій категорії до 57 кг отримала "бронзу". У поєдинку за третє місце харків’янка здолала суперницю з Хорватії.

Ще один харківський спортсмен Владислав Березка зупинився в кроці від медалі в ваговій категорії понад 100кг, поступившись у поєдинку за третє місце борцю з Хорватії.

Раніше ми писали, що харківські дзюдоїсти виловили у Дніпрі золото. За підсумками змагань на рахунку збірної команди Харківської області були 1 золота, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

А минулого року харків'янин став чемпіоном України з дзюдю. Сергій Крівчач завойював "золото" в Сумах у вазі до 81кг.