«Кобра» самовдавилася: харківський футбольний клуб офіційно виключений з Першої ліги

Справжня Варта  |  Середа, 29 серпня 2018, 20:03
Харківська «Кобра» не братиме участі у чемпіонаті України з футболу в Першій лізі.
«Кобра» самовдавилася: харківський футбольний клуб офіційно виключений з Першої ліги

Мертвонароджений (внаслідок непорозумінь між засновниками) клуб став замінником відомої харківської команди «Геліос», увірвавшись у професійний футбол на великих амбіціях. Не пройшло багато часу, як стало ясно: амбіції виявилися «дешевими понтами». 

Взагалі, із самого початку в «Кобри» не заладилося. На одному з перших домашніх матчів (проти ФК «Миколаїв») харківcькі організатори повісили «ватний» банер в «кращих» традиціях совєтського спорту, та ще й з прикрою помилкою (на знімку).

На офіційному акаунті у Фейсбуці «Кобра» тривалий час була представлена, як «футбльнОй клуб»... Тільки коли вже стало зрозуміло, що «Ізя всё», цю помилку виправили. 

Як повідомляла «Справжня Варта», «Кобра» відмовилася від зустрічі у 4-му турі. Перед 5-м туром у ПФЛ надійшов лист, де йдеться, що ФК «Кобра» не має змоги поїхати на черговий календарний матч проти «Зірки».

Врешті-решт, КДК ФФУ виключив «Кобру» зі складу учасників змагань Першої ліги ПФЛ. Результати матчів харківської команди анульовані, повідомили в ПФЛ. У стартових трьох турах Першої ліги «Кобра» зізналася трьох поразок Із загально рахунки 1: 8. Тобто, в прінціпі, анулюваті особливо й нічого.

Прикро за хлопців-футболістів, котрі в результаті конфлікту інтересів горе-власників лишилися без роботи.

comments powered by HyperComments