Євгенія Бреус успішно виступила на Кубку світу з фехтування на візках

Субота, 17 листопада 2018, 13:55
У столиці Грузії відбувся етап Кубку світу з фехтування на візках, на якому дві срібні медалі завоювала харків’янка.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

2 срібні медалі виборола Євгенія Бреус. Харків’янка виступала в змаганнях серед жінок у категорії «А». У фехтуванні на шаблі Євгенія дійшла до фіналу, де поступилася своїй подрузі по збірній України Наталі Морквич зі Львова та посіла друге місце.

Також на рахунку Бреус була срібна медаль у фехтуванні на шпазі. У фіналі вона поступилася суперниці з Китаю.

Нагадаємо, у липні у Варшаві відбувся етап Кубка світу з фехтування на візках, дві медалі якого завоювала харківська фехтувальниця Євгенія Бреус. Участь у змаганнях взяли 256 спортсменів з 33 країн. Україну представляли 14 спортсменів, які здобули 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород. З них одну золоту та одну срібну завоювала харків’янка Євгенія Бреус. Євгенія стала переможницею в фехтуванні на шаблі серед жінок. У фіналі вона з рахунком 15:3 розгромила представницю Угорщини Єву Хаймаші.

У листопаді минулого року в італійському Римі відбувся чемпіонат світу з фехтування на візках, на якому харків’янки Євгенія Бреус та Ганна Пашкова вибороли 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.