Світ

02:49
Найбільше за комунальні послуги платять в Данії.
01:51
Поліція канадської провінції Острів Принца Едуарда пригрозила місцевим жителям, які будуть спіймані на водінні в нетверезому вигляді на різдвяні та новорічні свята, прослуховуванням музики канадської рок-групи Nickelback по дорозі до відділку.
01:34
У Великій британії вегани і вегетар'янці розмістили в інтернеті петицію з вимогою вилучити з обігу нову пятіфунтову купюру через вміст в ній тваринних жирів.
21:25
На заваді став, так би мовити, гарантувальний, тобто зворотній процес – механізм призупинення «безвізу», який розглянуть у січні.
04:01
Нідерланди та Бельгія у понеділок підписали угоду про обмін невеликими частинами території на кордоні між двома країнами.
01:51
І вона, при найближчому розгляданні, не вельми відрізняється від тієї, котрою намагаються висловлювати свої (?) думки (?) сучасні інтернет-юзери.
16:26
Тиск пропаганди на ЄС з боку Росії та ісламістських терористичних груп зростає.
13:57
22 листопада група радикально налаштованих молодих людей здійснила напад на приміщення Національного культурного центру України в Москві і спалила український прапор.
01:32
І знову про «британських вчених». На цей раз, правда, не британські, а американські вчені (що, втім, великої різниці не грає) провели неабияку наукову роботу, яка показала, що ранні підйоми руйнівно впливають на людську психіку.
01:53
Лінгвісти Оксфордського словника англійської мови визначили слово 2016 року, яким стала «постправда» (post-truth).