Світ

13:21
Фізики сконструювали систему з кутом поля зору в 280 градусів, що імітує очі оси. Вони планують встановлювати подібні камери на невеликих безпілотних літальних апаратах та інших роботах.
10:55
Вчені виявили дивовижну істоту, яка жила на землі 105 млн років і являла собою щось середнє між сучасним крокодилом і кішкою. Останки тварини, що вже отримав серед фахівців назву "крокодиловий кіт", були знайдені в Африці на території Танзанії дослідниками з американського університету штату Огайо.
10:46
Автобус отримав назву 3D Fast Bus, він оснащений електродвигунами і сонячними батареями, рухається по спеціально обладнаних треках по звичайній автомобільній дорозі.
17:57
Індія в 2011 році може почати виробництво планшетного комп'ютера, вартість якого, як передбачається, буде складати 35 доларів і може бути знижена іще щонайменше на 10 доларів.
13:32
Вчені відкрили два нові різновиди антитіл людини, які в експериментах з інфікованими клітинами показали здатність справлятися з 90% відомих штамів вірусу СНІДу, що може наблизити створення вакцини від СНІДу і поліпшити існуючі методи лікування цієї хвороби.
10:25
Людський ембріон не може відчувати болю до 24 тижнів вагітності, стверджують британські медики, а тому переглядати термін, до якого дозволено аборти, не варто. Нервові закінчення у мозку ще недостатньо сформовані, щоб відчувати біль - аж до 24 тижня вагітності - офіційно встановленого у Британії кінцевого строку для переривання вагітності, стверджують науковці.
16:51
Американці побоюються третьої світової війни і терористичних актів, багато хто чекає другого пришестя Христа у найближчі 40 років. Про це свідчать результати опитування, яке провів американський дослідницький центр "П'ю", повідомляє The Daily Mail. Згідно з результатами, третю світову війну в найближчі 40 років очікують 58% опитаних, а 53% не виключають терористичну атаку на США із застосуванням ядерної зброї.
16:51
Нижня палата парламенту Бельгії в четвер, 29 квітня, схвалила законопроект, який забороняє носіння паранджі. Законопроект забороняє жінкам з’являтися в громадських місцях в одязі, що закриває обличчя і не дозволяє ідентифікувати свою володарку.
15:16
В будинку престарілих на острові Окінава в неділю померла японка Кама Тієн. Вона трішки не дожила до свого 115 дня народження. Японка народилася 10 травня 1895 року і прожила аж в трьох століттях. Рідні ретельно берегли найстарішу мешканку планети від преси і не дозволяли ЗМІ висвітлювати деталі її життя.
18:56
Найбільша магнітна буря на Землі за останні півтора роки відбулася у понеділок, 5 квітня. Перші короткострокові збурювання магнітосфери з'явилися об 11 ранку в неділю і продовжувалися близько трьох годин, після чого магнітосфера повернулася в спокійний стан майже на добу.