Світ

11:39
Кіностудії Голлівуду у 2010 році "виторгували" $20,5 млрд. Принаймні, так оцінили їхній міжнародний річний виторг, включаючи масу локальних проектів і релізи незалежних прокатників, експерти. Рік тому виторг оцінювався у $19,3 млрд.
12:07
Американська Лісова Служба провела цікаву роботу з матеріальної оцінки екологічних послуг тих дерев, які ростуть у межах міста. Найпростіші розрахунки були проведені в Чікаго, Сакраменто і Портленді.
15:58
У Чехії вже три роки діє закон про особисте банкротство. Люди, які неспроможні повернути кредити, розв'язують проблему в судовому порядку.
21:37
Наймані працівники Ізраїлю вміють та люблять протестувати. В країні періодично відбуваються такі страйки, які неможливо навіть уявити в інших державах
23:43
Польща скасувала плату за видачу національних віз громадянам Білорусі. Політики у Варшаві налаштовані зберегти безпосередні контакти громадян двох держав, але готові до санкцій проти влади в Мінську
16:05
Україна в 2010 р. демонструє швидке падіння всіх показників демократії. Росія відстає від нас на 40 пунктів, якщо українцям від того легше.
14:58
Цього тижня міліціянти ввійшли до «Бібліотеки української літератури» в Москві. Там було проведено дев`ятигодинний обшук.
00:22
Визначено місце нашої демократії в світовому рейтингу. Україна - твердий "середняк", Скандинавія - попереду, СНД - позаду.
13:47
Конституційний суд Молдови вирішив, що виборчі бюлетені треба перерахувати
20:56
Найбільша російська пошукова система активно використовує українську мову