Світ

22:30
Генетикам вперше вдалося скласти і відтворити код ДНК яблук "Голден". Це дозволить у майбутньому створювати нові сорти яблук, які будуть більш стійкі до захворювань, морозів і посухи.
18:19
Польща спростила механізм працевлаштування для українців, які не мають протермінованих боргів на Батьківщині
17:22
Поліція Мозамбіку жорстоко розігнала мітинг в столиці. Коли закінчилися гумові кулі, почали стріляти справжніми. Шестеро людей загинули, серед них - двоє дітей
10:35
У Москві у віці 82 років помер режисер-мультиплікатор Іван Уфімцев.
08:24
Більше 100 осіб затримано міліцією під час несанкціонованого мітингу опозиції на Тріумфальній площі в Москві. Вони доставлені в різні відділи внутрішніх справ у центрі столиці Росії.
12:28
Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель наголошує, що ФРН зацікавлена у подальшому розвитку демократичних процесів і свободи слова в Україні.
22:22
Під час перебування у Берліні Президент Віктор Янукович допустився чергового географічного конфузу - переплутав Італію з Ірландією.
12:07
В річку Дунай в районі ДП “Ізмаїльський МТП” потрапидо більше 4 тонн аглоруди. Забруднення виявили фахівці Державної екологічної інспекції з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря, повідомляє прес-служба Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.
22:56
Місяць зменшується, охолоджується і щороку віддаляється від землі на 4 сантиметри. Американські вчені після дослідження нових даних про Місяць прийшли до висновку, що той зменшується у розмірах. До того ж, виявлені "зморшки" на поверхні Місяця є наслідком охолодження ядра небесного тіла.
15:49
Перед виборами уряд Венесуели заборонив друкувати фотографії, які відверто зображають сцени насильства. Уго Чавес назвав це "порнографічною журналістикою". Венесуельський уряд вирішив, що не варто засмучувати занадто вразливих громадян картинами жорстокості перед прийдешніми виборами. Приводом для заборони став скандал навколо знімка, нещодавно розміщеного на першій шпальті опозиційного видання El National.