Світ

22:22
Під час перебування у Берліні Президент Віктор Янукович допустився чергового географічного конфузу - переплутав Італію з Ірландією.
12:07
В річку Дунай в районі ДП “Ізмаїльський МТП” потрапидо більше 4 тонн аглоруди. Забруднення виявили фахівці Державної екологічної інспекції з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря, повідомляє прес-служба Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.
22:56
Місяць зменшується, охолоджується і щороку віддаляється від землі на 4 сантиметри. Американські вчені після дослідження нових даних про Місяць прийшли до висновку, що той зменшується у розмірах. До того ж, виявлені "зморшки" на поверхні Місяця є наслідком охолодження ядра небесного тіла.
15:49
Перед виборами уряд Венесуели заборонив друкувати фотографії, які відверто зображають сцени насильства. Уго Чавес назвав це "порнографічною журналістикою". Венесуельський уряд вирішив, що не варто засмучувати занадто вразливих громадян картинами жорстокості перед прийдешніми виборами. Приводом для заборони став скандал навколо знімка, нещодавно розміщеного на першій шпальті опозиційного видання El National.
13:21
Фізики сконструювали систему з кутом поля зору в 280 градусів, що імітує очі оси. Вони планують встановлювати подібні камери на невеликих безпілотних літальних апаратах та інших роботах.
10:55
Вчені виявили дивовижну істоту, яка жила на землі 105 млн років і являла собою щось середнє між сучасним крокодилом і кішкою. Останки тварини, що вже отримав серед фахівців назву "крокодиловий кіт", були знайдені в Африці на території Танзанії дослідниками з американського університету штату Огайо.
10:46
Автобус отримав назву 3D Fast Bus, він оснащений електродвигунами і сонячними батареями, рухається по спеціально обладнаних треках по звичайній автомобільній дорозі.
17:57
Індія в 2011 році може почати виробництво планшетного комп'ютера, вартість якого, як передбачається, буде складати 35 доларів і може бути знижена іще щонайменше на 10 доларів.
13:32
Вчені відкрили два нові різновиди антитіл людини, які в експериментах з інфікованими клітинами показали здатність справлятися з 90% відомих штамів вірусу СНІДу, що може наблизити створення вакцини від СНІДу і поліпшити існуючі методи лікування цієї хвороби.
10:25
Людський ембріон не може відчувати болю до 24 тижнів вагітності, стверджують британські медики, а тому переглядати термін, до якого дозволено аборти, не варто. Нервові закінчення у мозку ще недостатньо сформовані, щоб відчувати біль - аж до 24 тижня вагітності - офіційно встановленого у Британії кінцевого строку для переривання вагітності, стверджують науковці.