Світ

14:34
31 жовтня в Бразилії відбувся другий тур президентських виборів
14:34
31 жовтня в Бразилії відбувся другий тур президентських виборів
12:20
Місцеві вибори в Чехії демонструють суперечливі результати
15:04
Правоохоронці затримали шістьох людей, котрі можуть бути причетні до нападу на російське посольство у Мінську. Ймовірно, всі нападники належать до якоїсь групи анархістів, яких у Білорусі є кілька десятків.
14:47
Вчені продовжують дивувати людство новинками техніки. В Японії розробили зовнішню автомобільну подушку безпеки для захисту пішоходів під час ДТП. Переходи з новим винаходом стануть безпечними.
22:50
Американські інженери вигадали апарат, який може готувати найрізноманітніші страви. Незвичайна машина запозичила технологію у сучасних 3D-принтерів, додавши до неї нагрівальні і охолоджуючі елементи.
21:54
Рада Європи порівняла емісарів Кадирова з латиноамериканськими ескадронами смерті: австрійські ЗМІ підозрюють, що прикриття їм забезпечують у посольстві Росії.
20:22
Щонайменше 43 людини загинули в результаті теракту на мітингу мусульман-шиїтів у місті Кветта на південному заході Пакистану. Це вже другий напад на мусульман-шиїтів цього тижня.
22:50
Американські вчені виявили планетарну систему, в якій навколо віддаленої зірки обертаються три планети. Система найбільшого сузір’я перебуває на відстані 127 світлових років від Землі в скупченні Південної Гідра.
22:30
Генетикам вперше вдалося скласти і відтворити код ДНК яблук "Голден". Це дозволить у майбутньому створювати нові сорти яблук, які будуть більш стійкі до захворювань, морозів і посухи.