Новости на главную

14:35
У київському ВДНГ (Нацiональний комплекс «Експоцентр України») створять спортивний кластер, у якому буде урбан-парк за зразком харківських урбан-парків.
19:48
У понеділок, 22 березня, об 11:00 працівники п’яти державних харківських театрів, студенти театральних вишів та діячі недержавних театрів вийдуть на мітинг протесту під ХОДА.
13:01
13 березня на ХІ позачерговому з‘їзді політичної партії «Слуга народу» делегати змінили структуру партії, створили нові робочі органи, ухвалили нову редакцію статуту і доктрину.
10:59
14 березня з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності в Україні відзначається День українського добровольця
09:32
Протягом 90 днів Верховна Рада України повинна прийняти рішення щодо призначення виборів Харківського міського голови
18:03
Українці та поціновувачі філателії з інших країн визначили переможців народного конкурсу «Найкраща поштова марка України-2020».
14:29
Це захід, який унеможливлює таке ганебне явище українського парламентаризму, як «кнопкодавство»
13:38
Вакцину «Covishield» Президент України отримав у військовому госпіталі на Донбасі під час робочої поїздки на Схід України
13:22
Вакцину «Covishield» дозволи до використання в Канаді відповідно до Тимчасового розпорядження щодо імпорту, продажу та реклами ліків для використання у зв'язку з COVID-19
22:53
1 березня в прямому ефірі відбулася прес-конференція Оксани Марченко для українських ЗМІ перед прем'єрою нового проекту.