3 лютого 2011

16:30
Нинішня українська влада розглядає скорочення тривалості передвиборчих кампаній як важливий інструмент зміцнення власних позицій. Логіка доволі проста та апробована: спочатку метушня із постійними змінами дати виборів та виборчого законодавства, що тримає опозицію у напруженні до останнього. Потім новий закон (свідомо недосконалий та суперечливий) визначає коротку кампанію, що одразу дає переваги лише владі.
15:23
Торги по долару на міжбанківському валютному ринку завершилися в діапазоні 7.9510-7.9590 грн/дол.
14:55
3 лютого в харківських обмінках на покупці подорожчали всі основні валюти. Російський рубль подорожчав і на продажу.
13:14
2-ге Лютого відзначається у США та Канаді, як День Бабака (Groundhog Day). Начебто цього дня можна визначати за поведінкою тваринки, скільки зими ще залишилося. Якщо розбуджений бабак бачить свою тінь – буде рання весна, якщо не бачить – зимі бути мінімум шість тижнів (цього року поведінку харківського бабака інтерпретували дуже компромісно – весна-2011 р. начебто буде і теплою, і ранньою, але за шість тижнів ).
12:40
Всі знають,що панікувати не можна, але в умовах небезпеки намертво про це забувають. Деякий анонімний автор написав про те, як із якоїсь дрібниці може утворитися паніка. Тоді громадяни світу не відреагували на його заклик. Але краще було б дослухатись.
12:55
"Коронація слова" — всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв, п'єс та пісенної лірики про кохання. Проект компанії «Крафт Фудз Україна», заснований 1999 р. Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів книжками, підтримка сучасного літературного процесу, кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п'єсами.
12:34
У ніч з 1 на 2 лютого невідомі побили головного редактора вінницької газети «Незалежний кур’єр» Сергія Рибаченка.
11:47
Продовження повісті молодого автора
10:56
Торги по долару на міжбанківському валютному ринку відкрилися в діапазоні 7.9520-7.9590 грн/дол.
21:13
На четвер, 3 лютого, НБУ встановив офіційний курс гривні, підвищивши котирування долара, євро й російського рубля.