Рева запропонував давати дотацію бізнесмену "просто на створення робочого місця" для інваліда

Середа, 27 вересня 2017, 13:27
Без створення якихось додаткових умов
Рева запропонував давати дотацію бізнесмену "просто на створення робочого місця" для інваліда

Мотивація - тому що "багато людей з інвалідністю різних груп в них не потребують", - повідомляє «Справжня Варта»

Таку пропозицію міністр соціальної політики Андрій Рева висунув у Харкові під час Всеукраїнського форуму «Бізнес в Україні: перспективи інклюзивного працевлаштування».

Міністр зазначив, що, по-перше, поки державні дотації надаються тільки на створення спеціальних робочих місць, які передбачають, що для людей з інвалідністю будуть створені додаткові умови. Але в той же час багато людей з інвалідністю різних груп в них не потребують, тому є сенс давати дотацію просто на створення робочого місця.

«Друге - люди з інвалідністю мають різні групи, наприклад, працевлаштувати інваліда першої групи не те ж саме, що людину з інвалідністю третьої групи. Робоче місце для людей з інвалідністю має різну вартість для роботодавця. Коли ми говоримо про квоту в 4% (норматив створення робочих місць для людей з інвалідністю від середньооблікової чисельності штатних працівників), то такі робочі місця повинні йти з певним коефіцієнтом», - зазначив Андрій Рева.

Як раніше писала «Справжня Варта»,  у Харкові проходить І Всеукраїнський форум «Бізнес в Україні: Перспективи інклюзивного працевлаштування»

Форум проходить за участю Міністра соціальної політики України Андрія Реви. У своєму виступі він також зауважив, що Харківщина знаходиться в авангарді вирішення питання працевлаштування людей з інвалідністю.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments