Харківщина отримала більше 5 млн грн субвенції з держбюджету на енергозберігаючі роботи - Світлична

Субота, 24 грудня 2016, 13:42
Ці гроші за програмою соціально-економічного розвитку окремих територій направлені на енергозберігаючі роботи на об'єктах соцсфери в районах області
Харківщина отримала більше 5 млн грн субвенції з держбюджету  на енергозберігаючі роботи - Світлична

За рахунок субвенції проведена заміна вікон і дверей у лікарнях, школах та амбулаторіях. До кінця року роботи завершаться в Краснокутській ЦРЛ - у хірургічному та терапевтичному відділеннях, а також частково в лабораторному замінять 58 вікон і 4 двері. На ці цілі виділили 456 тисяч гривень.

Голова ХОДА Юлія Світлична під час інспекції робіт на декількох об'єктах зазначила: «Райони області отримали таку допомогу з державного бюджету завдяки тому, що ми активно співпрацюємо з народними депутатами України, завдяки активній позиції Ірини Луценко. У цілому нам вдалося залучити більше 5 мільйонів гривень. Цим коштом вікна замінюємо на енергозберігаючі, ставимо нові двері  частково ремонтуємо 17 об'єктів. Це хороша робота, коли депутати не словом, а ділом доводять свою участь у розвитку громад».

Більше 90 тисяч гривень спрямували на заміну вікон і дверей Колонтаївської амбулаторії Краснокутського району.

Заходи з енергозбереження проведуть і на двох об'єктах у Валківському районі: в Олександрівській і Шарівській школах замінять по 35 вікон і по 2 двері. Як пояснила начальник відділу освіти Валківської РДА Вікторія Новосел, у районі активно працюють над тим, щоб економити ресурси й тепло.

Енергозберігаючі заходи проведуть ще на ряді об'єктів у районах області. Так, на заміну вікон і дверей у Петропавлівській школі Куп'янського району спрямували близько 360 тисяч гривень, на роботи в ліцеї в Зміївському районі - майже 570 тисяч, 540 тисяч - на шкільний підрозділ Бугаївського НВК. На реконструкцію покрівлі, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, встановлення децентралізованої системи вентиляції, індивідуального теплового пункту в Лозівській загальноосвітній школі виділили 550 тисяч гривень. Замінять вікна також у чотирьох навчально-виховних комплексах Первомайського району (понад 420 тисяч гривень) і в двох школах Чугуївського (понад 600 тисяч). На заміну вікон у школі Близнюківського району направили майже 460 тисяч гривень, ще близько 420 тисяч - на заміну вікон і дверей у школі Барвінківського району. Роботи прийдуть і на інших об’єктах, - повідомили в облдержадміністрації.

Нагадаємо, що раніше Юлія Світлична власноруч випробувала сучасний автомобільно-тренажерний комплекс та відкрила сучасну групу у Краснокутському дитячому садку

 

comments powered by HyperComments