Гройсман: Уряд передбачив 2 млрд грн на відновлення дороги Київ – Харків – Довжанський

П'ятниця, 22 вересня 2017, 12:35
Значна частина цих грошей надійде на ремонт "харківської ділянки" магістральної траси
Гройсман: Уряд передбачив 2 млрд грн на відновлення дороги Київ – Харків – Довжанський

Про виділення грошей нагадав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду», - повідомляє «Справжня Варта»

Фінансування ремонтів доріг буде суттєво збільшено і у 2018 році за рахунок Дорожнього фонду.

«З 1 січня 2018 року почне роботу Дорожній фонд – новий інструмент фінансування. Фінансування робіт збільшиться. Цього року маємо близько 30 млрд доступного ресурсу на дороги, а наступного року це буде більше ніж 42 млрд, – сказав Глава Уряду. – Нам треба пришвидшувати темпи капітального ремонту». 

Глава Уряду нагадав, що в структурі витрат на дороги Уряд передбачив 4 млрд грн на капітальний ремонт дороги Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв – Херсон, а також 2 млрд грн – на відновлення дороги Київ – Харків – Довжанський.

«У 2016 році я обіцяв, що ми розпочнемо масштабне будівництво доріг в Україні. Ми розпочали і ні в якому разі не будемо зупинятися», – підкреслив Володимир Гройсман. 

Як раніше писала «Справжня Варта», частина шляхопроводу в Пісочині буде перекрита. Це необхідно для того, ремонтні роботи були завершені до зими.

Про стан поточного ремонту розповів Михайло Богатир, заступник начальника Служби автомобільних доріг в Харківській області.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти»

comments powered by HyperComments