Служба в Національній гвардії України – це справа для справжніх чоловіків, - Світлична - харківським нацгвардійцям

Субота, 14 жовтня 2017, 14:48
У День захисника України губернатор Харківщини Юлія Світлична привітала військовослужбовців 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України
Служба в Національній гвардії України – це справа для справжніх чоловіків, - Світлична - харківським нацгвардійцям

Голова ХОДА, проурор Харківщини Юрій Данильченко, начальник УСБУ Андрій Носач відвідали військову частину 3005 та привітали військових зі світом. 

За словами Юлії Світличної, військовослужбовці 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України завжди демонстрували мужність. Також вона зазначила, що вони зробили великий внесок у забезпечення безпеки та миру на території сходу України. 

"Служба в Національній гвардії України – це справа для справжніх чоловіків, мужніх, сміливих, пильних, чесних, відданих та чоловіків з добрим серцем", - сказала Юлія Світлична.

Керівник області побажала воїнам щастя, миру, здоров’я.

Начальник Східного територіального управління Нацгвардії України Юрій Лебідь нагадав, що під час служби 140 військовослужбовців отримали державні нагороди, 25 з них – посмертно.

Під час зустрічі з військовими Юлія Світлична передала найкращим військовослужбовцям військових частин 3017 та 3005 державні нагороди та відзнаки ХОДА. 

Нагадаємо, Юлія Світлична привітала захисників України з їхнім днем. 

comments powered by HyperComments