Юлія Світлична в черговий раз очолила рейтинг голів ОДА за результатами 2017 року

Понеділок, 22 січня 2018, 10:33
Юлія Світлична очолила губернаторський рейтинг, який був складений Комітетом виборців України та експертами з усієї України.
Юлія Світлична в черговий раз очолила рейтинг голів ОДА за результатами 2017 року

Про це йдеться у звіті Комітету Виборців України.

Оцінка голів ОДА, яка лягла в основу рейтингу, складалася з двох компонентів: показників соціально-економічного розвитку регіону та результатів опитування експертів. Відповіді на анкети надали 213 експертів з усіх областей України, території яких перебувають під контролем українського уряду.

"Це дозволяє оцінити не лише «суху» статистику, але й якісний компонент роботи голів ОДА. Адже показники соціально-економічного розвитку почасти залежать від об’єктивних факторів, на які не здатен впливати голова ОДА (вплив погодних умов на урожайність, обмеження ринків збуту товарів через припинення міждержавної торгівлі тощо). Показники соціально-економічного розвитку оцінюються одночасно і в абсолютному значенні на одного мешканця області, і за темпами їхнього розвитку відповідно до попереднього року/місяця. Це дозволяє врахувати реальний рівень розвитку регіонів та, відповідно, реальні можливості, якими можуть скористатися люди", - йдеться у звіті.

Високі результати продемонстрували голови Харківської, Тернопільської, Вінницької, Донецької, Львівської, Київської, Дніпропетровської та Миколаївської обласних державних адміністрацій.

Найнижчі результати продемонстрували Одеська, Херсонська, Полтавська, Хмельницька, Рівненська, Черкаська, Чернівецька та Волинська області.

Перше місце Світличної у рейтингу губернаторів за підсумками року було прогнозовано ще влітку, коли КВУ опублікував звіт за підсумками першого півріччя. Звіт «Рейтинг діяльності голів ОДА за 1 квартал 2017 року» можна подивитися тут.

Нагадаємо, минулого року перше місце в рейтингу голів ОДА також посіла очільниця Харківської області Юлія Світлична. Харківщина стала першою за показниками соцільно-економічного розвитку в 2016 р.

Раніше ми писали, що губернаторка Харківщини Юлія Світлична у 2017 році стала однією з найвпливовіших жінок-політиків України за версією видання «Ділова Столиця». А за версією порталу «Слово і діло» вона очолила рейтинг найвідповідальніших голів ОДА.

comments powered by HyperComments