Найближча сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи буде присвячена правовому управлінню - Світлична

П'ятниця, 2 лютого 2018, 12:14
2 лютого Юлія Світлична бере участь у засіданні Бюро Конгресу місцевих влад Ради Європи.
Найближча сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи буде присвячена правовому управлінню - Світлична

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Наразі у Франції Бюро Конгресу місцевих влад Рад Європи обговорює порядок денний  34-ї сесії, яка відбудеться в березні.

Найближча сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи буде присвячена правовому управлінню на місцевому та регіональному рівнях.

«Також у ході засідання Бюро буде прийнято проект угоди про співробітництво з Європейським комітетом регіонів (CoR) – для його підписання на майбутній сесії, - повідомила керівник ХОДА. – Крім того, розглянемо питання перегляду правил та процедур Конгресу з метою включення до нього кодексу поведінки для членів Конгресу. Це частина роботи для підтримки етики та попередження корупції на місцевому та регіональному рівнях».

Нагадаємо, минулого року в Києві відбулися числені зустрічі представникив Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи з українською владою. Так, наприклад разом с Геннадієм Зубком було обговорено впровадження "Дорожньої карти України", проекта, який пов`язаний з демократією та розвитком громад. 

За результатами грудневого засідання Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи Юлія Світлична зазначила, що Рада Європи повністю довіряє Україні.

 

comments powered by HyperComments