“Команда UA”: під час Велодню студенти обласного училища фізкультури подякували Світличній за підтримку спорту

Неділя, 20 травня 2018, 13:15
Вихованці Куп'янського велоклубу «Алеф» і харківського велоклубу «Золоті колеса» вийшли на велопробіг в футболках "Команда UA".
“Команда UA”: під час Велодню студенти обласного училища фізкультури подякували Світличній за підтримку спорту

Таким чином вони висловили вдячність губернатору Харківщини Юлії Світличній за підтримку спорту в регіоні. 

Про це повідомила радник губернатора Марія Андреас на своїй сторінці у Фейсбуці. 

У минулому році в Харківському обласному училищі фізкультури відкрили відділення велоспорту. І серед спортінвентарю, переданого главою області училищу, були велосипеди для вихованців відділення.

«Матеріально-технічна база училища застаріла. Тому було прийнято рішення підтримати наших спортсменів, щоб у них була можливість тренуватися на хорошому обладнанні. З обласного бюджету виділили 1,5 мільйона гривень. Цим коштом було закуплено велосипеди, важкоатлетичні штанги, байдарки, леза для ковзанів, лижі, тенісні столи, комплекти для волейболу тощо. Сподіваюся, тепер у спортсменів і тренерів буде ще більше можливостей здобувати перемоги на різних змаганнях», - сказала тоді Юлія Світлична.

Сьогодні спортсмени подякували губернатору області. 

Нагадаємо, нещодавно у Харкові відбулася серія матчів з жіночого хокею за участі трьох українських команд: харківських «Пантер» та «СМК» і клубу «Дніпровські Білки», і американських хокеїсток із клубу «Ягуари». Напередодні гри Юлія Світлична відзначила, що розвиток спорту є одним із невід’ємних пріоритетів розвитку Харківської області.

Також ми писали, що цього року у всіх районах Харківщини відкриються сучасні поля для міні-футболу в кожній школі мають облаштувати волейбольні та баскетбольні майданчики. Юлія Світлична зазначала, що обласна влада комплексно підходить до розбудови спорту на Харківщині.

comments powered by HyperComments