Під час зустрічі зі Світличною Павло Клімкін відзначив потенціал регіону щодо міжнародного співробітництва
![Під час зустрічі зі Світличною Павло Клімкін відзначив потенціал регіону щодо міжнародного співробітництва](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12001/1200039/thumb-item-523x340-b0ec.jpg)
Про це мова йшла під час зустрічі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та губернатора Харківської області Юлії Світличної 6 червня.
За словами голови ХОДА, Харківщина зараз по-новому презентує себе у світі. Увага при цьому акцентується на тому, чим володіє регіон. Розв`язуються нові стосунки з потенційними міжнародними партнерами - бізнесом, фондами, підприємствами.
Керівник області нагадала, що минулого року саме на Харківщині Президент України зустрічався з президентами двох європейських країн – Литви та Польщі – та повідомила, що найближчим часом на Харківщині очікують делегацію польських високопосадовців.
«Такого потенціалу, як у Харкова, немає ні в кого в Україні, - відзначив Павло Клімкін. – Є дуже багато цікавих ідей на майбутнє. Можемо зробити декілька дуже важливих поштовхів – таким чином, щоб тут були високотехнологічні кластери. Кластери, які б мали світове та європейське значення. Харківські айтішники відомі в усьому світі, космонавти були відомі та мають знову прийти».
Зазначається, що сьогодні Павло Клімкін та Юлія Світлична візьмуть участь у зустрічі зі студентами Національного університету ім. Я. Мудрого. Захід присвячено 20-річчю співпраці між МЗС та харківським вишем.
Нагадаємо, цього тижня губернатор Харківської області провела зустріч з послами країн Вишеградської четвірки. Юлія Світлична зазначила, що результати заходу її задовільнили. У свою чергу, Посол Чеської Республіки окремо підкреслив динаміку розвитку регіону, яка, за його словами, виходить за рамки області.