Підтримуємо молодих вчених Харківщини - Світлична

Четвер, 19 липня 2018, 18:00
19 липня губернатор Харківщини Юлія Світлична привітала науковців Харківщини з присудженням грантів Президента України.
Підтримуємо молодих вчених Харківщини - Світлична

Про голова ХОДА написала на своїй сторінці у Фейсбуці. 

7 харківських молодих вчених отримали  від 60 до 90 тис.грн. для проведення подальших досліджень.

Говорячи про перспективи розвитку науки в регіоні, слід зазначити порозуміння, яке сьогодні є між науковою спільнотою і обласною владою. "Ми долучаємося до розвитку галузі, запроваджуємо стипендії для молодих і видатних вчених, створили в області університетський консорціум. На національному рівні також створено раду з питань розвитку науки, яка дає змогу на одному майданчику об’єднати науку, бізнес та виробництво, щоб запроваджувати наукові ідеї у життя", - зазначала раніше губернатор. 

Нагадаємо, у січні 2018 року в Університеті міського господарства запрацювала лабораторія з питань електроенергетики, яка оснащена найсучаснішим обладнанням провідної у світі компанії «Шнейдер Електрік». "Продовжуємо розвивати прикладну науку. Вирішення практичних задач важливо для будь-якої справи. У промисловості особливо", - сказала тоді  Юлія Світлична.

Також у січні на базі НТУ «ХПІ» відкрили сучасну лабораторію 3D-систем. Нове обладнання дає можливість вирішити сучасні проблеми машинобудування щодо зменшення терміну технічної підготовки нової продукції у 2-4 рази, знизити собівартість продукції, особливо при малосерійному або одиночному виробництві, у 2-3 рази, суттєво підвищити конкурентоздатність виробництва та здійснити крізне використання комп’ютерних технологій та інтеграції з системами САПР.

А зовсім нещодавно у Харкові відбулася презентація НП «Синергія», який планує стати першим в Україні, що ввійде до Міжнародної організації наукових парків IASP. 

comments powered by HyperComments