У рамках проекту «Енергія світла» ще в одному селищі Харківщини встановили 47 нових опор та 60 ліхтарів

П'ятниця, 10 серпня 2018, 17:08
Сучасне енергоефективне освітлення з’явилося на п’яти вулицях селища Савинці Балаклійського району.
У рамках проекту «Енергія світла» ще в одному селищі Харківщини встановили 47 нових опор та 60 ліхтарів

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

«Минулого року ми підготували проект освітлення вулиць, у тому числі - щоб освітити основну дорогу, якою люди дістаються залізничного вокзалу», - розповідає Савинський селищний голова Юрій Матвієнко.

За допомогою в реалізації проекту керівництво Савинців звернулося до облдержадміністрації, й селище включили до обласного проекту «Енергія світла», ініційованого головою ХОДА Юлією Світличною.

«Голова ХОДА стримала своє слово, і наш проект було внесено до цієї програми. З обласного бюджету були виділені кошти на освітлення вулиць Якова Чернігівця, Привокзальна, Сунична, Ветеринарна та Комунальна. На деяких з них навіть не було опор, тому встановили нові, та загалом почепили 60 ліхтарів. Ці роботи були виконані вчасно та якісно. Зараз, як тільки йдуть перші сутінки, ліхтарі вмикаються – вони працюють автоматично», - відзначає Юрій Матвієнко.

Також повідомляється, що вже розроблений проект для оновлення освітлення на центральних вулицях селища.

«Ми хотіли б продовжити освітлення основної дороги – аж до закінчення населеного пункту (в’їзду від Морозівки). Там також треба монтувати опори. А також переробити й частково замінити ліхтарі в центральній частині. Це вулиці Леоніда Талалая, Богдана Хмельницького, Вишнева, Слобожанська та провулок Слобожанський», - розповідає про подальші плани селищний голова.

Нагадаємо, що нещодавно Юлія Світлична заявила, що завдяки проекту "Енергія світла" кожний населений пункт області за декілька років має отримати належне вуличне освітлення. Як заначила голова ХОДА, цій проблемі до цього моменту не приділяли належної уваги.  

Завдяки проекту у поточному році завдяки ньому 300 вулиць Харківської області стануть світлішими.  На початку травня роботи в рамках проекту «Енергія світла» стартували в 12 районах області, в тому числі Краснокутському, Ізюмському, Валківському, Сахновщинському, Лозівському, Чугуївському та ін. Нещодавно вуличні освітлювальні пристрої були встановлені в селищі Савинці та селі Довгеньке.

А станом на 16 липня на Харківщині встановлено 237 світлодіодних вуличних освітлювальних приладів.

comments powered by HyperComments