Світлична створила гарну площадку для розвитку відносин між Україною та Албанією — Шпреса Курета

Неділя, 30 вересня 2018, 15:37
Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Албанія в Україні взяла участь у форумі “Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!”, який 29 вересня проходить у Харкові.
Світлична створила гарну площадку для розвитку відносин між Україною та Албанією — Шпреса Курета

Шпреса Курета висловила подяку організаторам форуму за те, що вони запросили албанську делегацію на захід, який сприятиме розвитку української економіки та міжнародних відносин. За її словами, участь високопосадовців та бізнесменів з багатьох країн є свідченням уваги держав та дипломатів до України. Що в свою чергу вимальовує чіткий курс України на шляху реформ. За її словами, участь у попередніх форумах дала їй можливість побачити значний прогрес Харківської області.   

“Харківщина – регіон, який межує із зоною військового конфлікту. Та завдяки системній роботі ХОДА, яку очолює Юлія Світлична, завдяки жителям області, вона успішно та динамічно розвивається, — підкреслила Шпреса Курета. 

За її словами, Україна рухається у правильному напрямку, вона розвиває суспільство та демократичні цінності. Зі свого боку вона відмічає економічні реформи та боротьбу з корупцією, що слугує стабільності держави. Що має істотне значення для країн-партнерів та міжнародних організацій. 

Також пані посол зробила акцент розвитку відносин між обома державами: “Албанія дуже добре розуміє Україну в її боротьбі за свободу та суверенітет. Я рада відзначити позитивну динаміку в відносинах між нашими країнами”.  

За її словами, в Албанії працюють 19 українських компаній, є прямі чартерні рейси. Зокрема, країни є для одна одної актуальним туристичним напрямком. Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Албанія висловила подяку Харківській області за підтримку та консолідацію зусиль щодо розвитку цих відносин. За її словами, на економічному форумі був присутній глава агросектору Албанії. Курета висловила сподівання на контракти та подальшу співпрацю у цій сфері», - зауважила Шпреса Курета. 

Нагадаємо, що на цьогорічному Слобожанському ярмарку представлені 700 підприємств та 2,5 тисячі видів товарів. За словами голови ХОДА, сьогодні, під час Великого Слобожанського ярмарку підводяться символічні підсумки врожаю 

Зокрема, під час відкриття заходу Світлична розповіла, що вчорашні Міжнародний  економічний форум дав можливість залучити до Харківщини близько 600 млрд гривень. За словами голови ХОДА, отримані кошти згодом будуть вкладені в економіку Харківської області. 

comments powered by HyperComments