На Харківщині буде освітлено близько 3600 під‘їздів

Четвер, 28 лютого 2019, 18:14
У межах програми «Енергія світла» буде змонтоване освітлення на 3600 вхідних групах під’їздів.
На Харківщині буде освітлено близько 3600 під‘їздів

Гроші на втілення програми, яку свого часу ініціювала голова ХОДА Юлія Світлична, були виділені ХІХ сесії обласної ради. значна частина коштів буде спрямована на монтаж освітлення в під’їздах багатоквартирних житлових будинків. Ці роботи будуть проведені на 35 об’єктах. Також заплановано освітити 3600 вхідних груп під’їздів. Це складає 70% від загальної потреби.

Як інформують органи місцевого самоврядування, 5100 під’їздів потребують освітлення. Реконструкція та будівництво мереж у межах програми «Енергія світла» відбудеться в 37 населених пунктах області. Загалом , ще буде 50 об’єктів. Заплановане встановлення близько 708 світильників, а також заміна майже 31 тисячі погонних метрів мережі та 40 опор.

Капітальні ремонтні роботи на мережах освітлення будуть проведені у 25 населених пунктах (44 об’єкти). Заплановане встановлення близько 745 світильників, заміна 28 тисячі погонних метрів мережі та 44 опори. При наявності також можуть бути виділені на завершення запланованих робіт у поточному році.

Нагадаємо, що під час сесії обласної ради Були виділені кошти на придбання нового обладнання для лікарень Харківщини. За бюджетні кошти та частину медичної субвенції попередніх бюджетних періодів має бути проведена реконструкція та придбання обладнання для Обласного госпіталю ветеранів війни.

Крім того, що в Харківській області вже було заплановано будівництво та реконструкцію більше 170 об’єктів. Гроші на ці цілі були виділені під час сесії облради. Будівництво та ремонти будуть проведені на 73 об’єктах охорони здоров’я.

Також «Справжня варта» повідомляла, що в поточному році в регіоні запланований ремонт 93 доріг місцевого значення. За словами голови ХОДА, їх  кількість може стати більшою в тому випадку, якщо до Дорожнього фонду надійде додаткове фінансування.

comments powered by HyperComments