На Харківщині затримано керівника держпідприємств, який намагався підкупити детектива НАБУ

П'ятниця, 1 листопада 2019, 11:05
Посадовець пропонував старшому детективу НАБУ 100 тисяч доларів за за вирішення питання про закриття кримінального провадження.
На Харківщині затримано керівника держпідприємств, який намагався підкупити детектива НАБУ

Як повідомляє прес-служба НАБУ, вказаного чоловіка було затримано на "гарячому" одразу після передачі ним вказаних коштів.

«Ці кошти директор підприємства пропонував детективу за вирішення питання про закриття кримінального провадження щодо протиправного відчуження значних обсягів деревини, що належала держпідприємству, а також щодо продажу лісоматеріалів за заниженими цінами на користь підконтрольним йому приватним суб’єктам господарювання», - йдеться у повідомлені.

Наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру за попередньою правовою кваліфікацією – ч.3 ст.369 КК України. Слідчі дії тривають.

Раніше про затримання на гарячому при спробі дати хабаря директора «Гутянського лісгоспу» Віктора Сиси повідомив народний депутат України Алексій Кучер.

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила масштабне розкрадання цінних порід деревини з ДП «Красноградське лісове господарство» Харківської області. Посадовці лісгоспу налагодили незаконне вирубування лісу понад встановлені санітарні норми. Необліковану деревину фігуранти справи нелегально реалізовували. Під виглядом санітарних рубок посадовці знищили понад двадцять гектарів лісонасаджень дубу і сосни.

27 вересня директор Жовтневого лісгоспу Руслан Чагаровський розповів про результати позапланової ревізії в лісовому господарстві. У Жовтневому лісхозі на Харківщині незаконно спилили 11 734 кубів деревини, що дорівнюється приблизно 50 тисяч здорових дубів. Сума збитків сягає 112,5 мільйонів гривень.

comments powered by HyperComments