Спливає термін голосування за перейменування проспекту Григоренка: Підтримка Жукова - 60%

П'ятниця, 13 грудня 2019, 13:43
За 5 днів до завершення громадського обговорення про повернення проспекту Петра Григоренка ім’я Георгія Жукова у Харкові кількість голосів «за» зросла.
Спливає термін голосування за перейменування проспекту Григоренка: Підтримка Жукова - 60%

Станом на 13 грудня за перейменування проспекту проголосували 60% людей, які прийняли участь у обговоренні. Всього на цей час проголосували 3741 харків’ян.

Проголосувати чи залишити пропозицію можна до 18 грудня.

Нагадаємо, громадське обговорення проводиться у формі електронної консультації і триватиме до 18 грудня. Взяти участь у обговоренні можуть лише мешканці Харківщини.

5 вересня Харківський окружний адміністративний суд  скасував рішення міськради про повернення проспекту Григоренка імені Жукова.Пізніше міськрада оскаржила це рішення.

10 вересня міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що на рішення суду першої інстанції буде подано апеляцію. 8 листопада Апеляційний суд підтвердив незаконність повернення імені маршала Жукова проспекту Григоренка в Харкові.

Нагадаємо також, що Харківська міська рада звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва із позовом, в якому просить визнати протиправним втручання Українського інституту національної пам`яті у питання перейменування харківських вулиць.

comments powered by HyperComments