ДТП на Сумській: ВСУ розгляне касації Зайцевої і Дронова у квітні

Четвер, 30 січня 2020, 14:29
Справу про ДТП на Сумський призначили до розгляду в касації 3 квітня.
ДТП на Сумській: ВСУ розгляне касації Зайцевої і Дронова у квітні

Як повідомляє Depo.Харків, таку ухвалу прийняв ВСУ 28 січня.

«Зазначені матеріали кримінального провадження надійшли до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду. Об`єктивних причин, які б перешкоджали призначенню кримінального провадження до розгляду, немає», - йдеться в ухвалі.

Нагадаємо, у листопаді адвокат засудженої у справі про ДТП у Харкові Олени Зайцевої подала до Верховного Суду касаційну жалобу на рішення Харківського апеляційного суду. Вона просить скасувати вирок, а провадження закрити. Або зменшити термін ув'язнення до 5 років умовного покарання. 

У грудні після доопрацювання ВСУ прийняв касацію захисника Генадія Дронова, засудженого харківським судом до 10 років позбавлення волі.

Довідка: 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумській і провулка Мечникова в центрі Харкова зіткнулися позашляховик Lexus RX, яким керувала Зайцева, і Volkswagen, за кермом якого був Дронов. В результаті ДТП загинули шестеро людей і ще п'ять отримали поранення.

Судовий розгляд справи тривав більше року і завершилося 19 лютого. За цей час відбулося близько 60 засідань.

26 лютого 2019 року Київський районний суд Харків визнав Олену Зайцеву і Геннадія Дронова винними і засудив обох до 10 років позбавлення волі. Таким чином, обвинуваченим призначили максимальну міру покарання.

comments powered by HyperComments