Харківський пам’ятник Жукову не входить до Держреєстру нерухомих пам'яток України – Мінкульт

Вівторок, 4 лютого 2020, 15:31
Міністерство культури України не включило до Державного реєстру нерухомих пам'яток України пам'ятника Г. К. Жукову на проспекті Петра Григоренка у Харкові.
Харківський пам’ятник Жукову не входить до Держреєстру нерухомих пам'яток України – Мінкульт

Як пише лідер ГО «Світанок» Вадим Поздняков, про це йдеться в офіціальної відповіді з Міністерства культури на його запит.

«Понад рік юридичної паперової тяганини і врешті-решт ми перемогли і отримали результат. Тепер потрібно демонтувати те, чого за законом не має бути!», - написав він.

Нагадаємо, у грудні минулого року в Харкові пройшло громадське обговорення  щодо перейменування проспекту Григоренко. Взяти участь у обговоренні могли лише мешканці Харківщини.

5 вересня Харківський окружний адміністративний суд  скасував рішення міськради про повернення проспекту Григоренка імені Жукова.Пізніше міськрада оскаржила це рішення.

10 вересня міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що на рішення суду першої інстанції буде подано апеляцію. 8 листопада Апеляційний суд підтвердив незаконність повернення імені маршала Жукова проспекту Григоренка в Харкові.

Нагадаємо також, що Харківська міська рада звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва із позовом, в якому просить визнати протиправним втручання Українського інституту національної пам`яті у питання перейменування харківських вулиць.

comments powered by HyperComments